Innowacyjny program autorski – kurs projektowania, konstrukcji odzieży i szycia na miarę od zastosowania tradycyjnej metody CAD/CAM po wizualizację kolekcji w trybie 3D

unia_europejska

Zapraszamy na 40-godzinny kurs autorstwa szkoły Ciekawego szycia, jakiego jeszcze nigdy nie było w historii krawieckiej EDUKACJI !!!

Kurs dotychczas dostępny był tylko dla firm posiadających program CAD/CAM. W efekcie nie wielu specjalistów miało możliwość zdobycia kwalifikacji niezbędnych do pracy w tym innowacyjnym programie.

System wirtualnej, elektronicznej wizualizacji i pasowania odzieży umożliwia tworzenie na komputerze trójwymiarowych, cyfrowych wzorów wyrobów odzieżowych. Bez zamawiania materiałów do ich przeszycia i bez dotykania maszyny szyjącej!
Komputerowe wizualizacje 3D, powszechne w innych branżach, są już możliwe do realizacji także w branży odzieżowej.
System InvenTex VST symuluje teksturę, “draping” i pasowanie odzieży wyświetlając ją na wirtualnej sylwetce. Wyposażony w potężny silnik “3D real-time” InvenTex VST jest prawdziwym przełomem w przemyśle odzieżowym oferując rewolucyjne narzędzie projektowania i promocji.
System InvenTex VST posiada przeglądarkę 3D do interaktywnych prezentacji i sesji projektowych.

InvenTex VST zapewnia  projektantom, konstruktorom oraz osobom zatwierdzającym wyroby do produkcji, narzędzie sugestywnej prezentacji, elektronicznego pasowania i modelowania z wykorzystaniem sparametryzowanych sylwetek ludzkich. Jest narzędziem komunikacji dla przekazywania komentarzy i uwag, między osobami zaangażowanymi w projekt. Jeżeli producent traci obecnie zbyt dużo czasu na wykonywanie wzorów wyrobów, ich przesyłanie, modyfikowanie i kilkukrotne odszywanie przed akceptem do produkcji, to czas wdrożyć system InvenTex VST i realizować cały proces pasowania cyfrowo.

Kurs 5 dniowy zakończony Akredytowanym Certyfikatem jest całkowicie BEZPŁATNY !!!

Jeśli zaciekawiła Was oferta szczegóły znajdziecie tutaj

Ilość miejsc ograniczona do 4 grup po 10 osób !!!

Kursy rozpoczynamy od grudnia 2017 !!!

vst01