Kursy zawodowe z Urzędu Pracy

Chic Warsaw sp. z o. o., w 2014 r., jest wpisana w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych prowadzonym przez PUP w Warszawie pod nr 214/00201/2014.
Organizujemy Kursy zawodowe dedykowane osobom zarejestrowanym w Urzędzie Pracy,  jako osoby bezrobotne lub poszukujące pracy, które zamierzają:

• przekwalifikować się, w kierunku wykonywania usług krawieckich,
  • podnieść już posiadane kwalifikacje zawodowe,
  • odnowić podstawową wiedzę i umiejętności, zdobyte w odległej przeszłości w szkołach krawieckich.

Dzięki środkom finansowym posiadanym przez Urzędy Pracy, wspierającym aktywizację zawodową osób bezrobotnych i poszukujących pracy, kursy, w  których możecie uczestniczyć w Domu Ciekawego Szycia, są bezpłatne.

Kursy te odbywają się w cyklu spotkań min 25 godz. tygodniowo od poniedziałku do piątku. Ilość godzin kursu jest uwarunkowana od wiedzy, umiejętności i oczekiwań kursanta, które omawiamy przed złożeniem stosownych dokumentów do Urzędu Pracy. Pomagamy w przygotowaniu wniosku i udzielamy informacji związanych z zasadami obowiązującymi przy ubieganiu się o środki finansowe na szkolenie, zasiedlenie oraz dojazd.

W naszej ofercie mamy kursy indywidualne i grupowe o nieprzekraczalnej ilości 6 osób w grupie.

Posiadamy przestronne sale dydaktyczne dobrze doświetlone zgodnie z przepisami BHP, maszyny do szycia domowe i przemysłowe z najnowszej oferty marki Strima, oraz niezbędne stoły krojcze o wymaganej wysokości. Zatrudniamy wykształconą kadrę z wieloletnim doświadczeniem.

Osoby zainteresowane bezpłatnym kursem zawodowym proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia na kursyzawodowe@ciekaweszycie.pl