Informacja o projekcie (nabór zakończony)

unia_europejska

Projekt ?Innowacyjne kursy krawiectwa miarowego od tradycyjnej technologii po miarową konstrukcję w systemie CAD/CAM szansą na wejście w szeregi kadr europejskich projektantów? współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020

Szanowni Państwo,

CHIC Warsaw Sp. z o. o. uprzejmie informuje, iż realizuje projekt ?Innowacyjne kursy krawiectwa miarowego od tradycyjnej technologii po miarową konstrukcję w systemie CAD/CAM szansą na wejście w szeregi kadr europejskich projektantów? w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa mazowieckiego na lata 2014-2020.

Okres realizacji projektu: 1 kwietnia 2017 r. ? 31 marca 2019 r.

Dofinansowanie projektu: 1 225 172,00 PLN

Całkowita wartość projektu: 1 362 672,00PLN

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś priorytetowa X ?Edukacja dla rozwoju regionu”, Działanie 10.3   ?Doskonalenie zawodowe?, Poddziałanie 10.3.4. ?Kształcenie oraz doskonalenie zawodowe osób dorosłych? ? konkurs, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Przedmiotem projektu jest przeprowadzenie kursów zawodowych w obszarze krawiectwo/projektowanie w przemyśle mody z zastosowaniem nowych technologii cyfrowych CAD CAM. Kursy będą adresowane do osób dorosłych, które chcą nabyć kwalifikacji zawodowe. Grupę docelowa projektu stanowi 140 osób dorosłych z województwa mazowieckiego, w tym osoby bezrobotne, z obszarów wiejskich i po 50 roku życia.

Beneficjent w ramach projektu oferuje:

  • Innowacyjny program autorski – kurs projektowania, konstrukcji odzieży i szycia na miarę od zastosowania tradycyjnej metody po wdrożenie innowacyjnej technologii wizualizacji kolekcji w trybie 3D poprzez wykorzystanie modułów C
  • Tradycyjna technologia wsparta innowacyjnymi technikami CAD/CAM ? kursy czeladnicze umożliwiające powrót do prestiżowego zawodu krawca.
  • Egzamin w akredytowanej placówce szkoleniowej
  • Materiały edukacyjne
  • Catering

Kontakt z Biurem Projektu:

Al. Wilanowska 273
02-730 Warszawa

Tel: +48 796 118 997

e-mail: kursyzawodowe@ciekaweszycie.pl

Data pierwszej publikacji 01.09.2017

Facebook

Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony zgadzasz się na ich wykorzystanie.
OK, rozumiem
x